Powrót do strony głównej serwisu głownego urzędu nadzoru budowlanego

logo Youtube logo Tweet

Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego na konferencji CommonSign 2023

Powrót

„Tożsamość cyfrowej dekady” to tytuł XII edycji konferencji CommonSing 2023. Wydarzenie odbyło się 14 listopada w siedzibie NASK. Dorota Cabańska, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, przedstawiła i omówiła cyfryzację procesu budowlanego.

Tematyka corocznej konferencji CommonSign poświęcona jest cyfrowym usługom w administracji i w biznesie. W zakres ten wpisują się cyfrowe rozwiązania Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.

Cyfrowe budownictwo – ewolucja czy rewolucja

Dorota Cabańska, Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego, podczas konferencji omówiła temat „Cyfrowe budownictwo – ewolucja czy rewolucja”. Przedstawiła etapy i elementy składające się na cyfryzację procesu budowlanego. Podsumowała dotychczasowe działania i osiągnięcia GUNB w tym obszarze. Przedstawiła także plany na najbliższą przyszłość.

Wydarzenie dla fachowców z administracji i biznesu

Podczas konferencji prelegenci przedstawili ponad 20 prezentacji.

Omawiane prezentacje skupiły się między innymi na problematyce funkcjonowania podpisu elektronicznego, elektronicznej identyfikacji oraz usługach zaufania w naszym kraju.

Wydarzenie gromadzi liczne grono fachowców z administracji i biznesu oraz służy aktualizacji wiedzy technologicznej, prawnej i biznesowej.